Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz arabaya görmek

Kahve falında beyaz arabaya görmek eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, zayıflayacağına, kazancının azalmayacağına, geçimin daha kolay hale geleceğine, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, beklentilerinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz arabaya gördüyseniz:

  • Alış verişlerinizde bile erkek satıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Kahve falında başkasının beyaz arabaya bindiğini görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz arabaya binip gitmek sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yanlış bir karar verileceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz uzun araba görmek çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında eski model beyaz araba görmek canının ve malının garantide olacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine yorulur.

Kahve falında beyaz arabaya bindiğini görmek aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına delalettir.

Kahve falında beyaz arabayı görmek dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz klasik araba görmek atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına tabir olunur.

Kahve falında iki beyaz araba görmek duyduğu endişenin iki kat artacağına, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına delalet etmektedir.