Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarı ekin görmek

Kahve falında sarı ekin görmek büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, bol rızık elde edeceğine, yönetici olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden fal sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı ekin gördüyseniz:

  • İnsanların ne kadar güçlü ya da ne kadar yetenekli olduğu konusunu gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz.

Kahve falında sarı ekin görmek kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine delalettir.

Kahve falında sarı ekin tarlası görmek müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine işarettir.

Kahve falında ekin görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ekin başağı görmek çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tarlada ekin görmek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına delalet eder.

Kahve falında ekin tanesi görmek mali olarak sıkıntıya düşeceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine tabir olunur.

Kahve falında ekinlerin içinde yürümek ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında yeni ekin görmek para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine delalet etmektedir.