Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güldüğü görmek

Kahve falında güldüğü görmek bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, o kapıyı kapatacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına işaret eder.

Kahve falında güldüğü gördüyseniz:

  • Güvendiğiniz biri size ihanet edebilir.

Kahve falında içten gülmek elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında ölen birine gülmek ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişiyle gülmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, elinin bollaşacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gülmek oynamak işlerini toparlayacağına, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine delalettir.

Kahve falında koşarak gülmek kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında oynamak gülmek cesaretinin yerine geleceğine, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında gülmek kahkaha atmak evlerindeki huzurun artacağına, insanların kendisine her zaman destek olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sinsice gülmek kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine delalet etmektedir.