Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında özlem görmek

Kahve falında özlem görmek yediği ekmeğin verimli olacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, kişinin elindekilerinden de olacağına, ayağının tökezlemeyeceğine, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına işaret etmektedir.

Kahve falında özlem gördüyseniz:

  • Herşeyi tamamen kavramadan harekete geçmemelisiniz.

Kahve falında birine özlemle sarılmak kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında özlem duymak yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında özlem çekmek ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Kahve falında özlemden ağlamak yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında özlemle sarılmak karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine işaret eder.

Kahve falında özlem ismi görmek hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birini özlemle öpmek ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında özlemle birine sarılmak sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına rivayet eder.