Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hep birini görmek

Kahve falında hep birini görmek kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, içine kapanacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında hep birini gördüyseniz:

  • Dönüm noktasında olabilirsiniz.

Kahve falında hep aynı yerleri görmek keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, her şeyin ters gideceğine delalet eder.

Kahve falında hep kedi görmek eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına işaret eder.

Kahve falında hep aynı yeri görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hep kavga etmek ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kendini hep hamile görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine delalettir.

Kahve falında hep yılan görmek bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, çok mutsuz olacağına tabir olunur.

Kahve falında hep kalabalık görmek akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hep birilerinden kaçmak endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına alamet etmektedir.