Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küçük su yılanı görmek

Kahve falında küçük su yılanı görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına alamet eder.

Kahve falında küçük su yılanı gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.

Kahve falında suyun içinde küçük yılan görmek çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine işaret eder.

Kahve falında küçük su yılanı görmek kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, onu darda bırakmayacağına işarettir.

Kahve falında küçük yılan yavrusu görmek çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rahatsızlık vereceğine tabir olunur.

Kahve falında küçük zararsız yılan görmek hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında çok küçük yılanlar görmek kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında küçük siyah yılanlar görmek hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, rahatının ve huzurunun bozulacağına inanılır.

Kahve falında evin içinde küçük yılan görmek beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, fal sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında iki tane küçük yılan görmek hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına yorulmaktadır.