Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında leğende yemek görmek

Kahve falında leğende yemek görmek bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, fal sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında leğende yemek gördüyseniz:

  • Sadece metazori yaptığınız işlerde başarısızlık ihtimaliniz var, diğer durumlarda başaracaksınız.

Kahve falında leğende yemek görmek sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine işarettir.

Kahve falında leğende ayak yıkamak cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, kendini yiyip bitireceğine inanılır.

Kahve falında leğende et görmek çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında kırık leğen görmek ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, işlerin kapanacağına yorulur.

Kahve falında sarı leğen görmek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına delalet eder.

Kahve falında bir leğen balık görmek işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına rivayet eder.

Kahve falında leğene kaka yapmak herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında demir leğen görmek kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine alamet etmektedir.