Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taze kaşar görmek

Kahve falında taze kaşar görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine delalettir.

Kahve falında taze kaşar gördüyseniz:

  • İşle, sağlıkla veya duygusal bir konuyla ilgili bazı durumları lehinize çevirebilir pozisyondasınız.

Kahve falında taze kaşar görmek yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kaşar peynir yediğini görmek kısa süreli hastalık yaşamasına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaşar peynir görmek falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kaşar peynir almak aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaşarlı ekmek yemek bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında kaşar peynir yemek sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, sıkıntı dolu günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erimiş kaşar peyniri görmek arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine delalettir.

Kahve falında ekmek arası kaşar görmek kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine delalettir.