Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölümünü görmek

Kahve falında ölümünü görmek zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, hayırlı yollara gireceğine, attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölümünü gördüyseniz:

  • Genelde yaptığınız her şeyden zevk almasını biliyorsunuz, küçük hediyeler gelebilir veya siz birisine hediye almayı düşünüyor olabilirsiniz.

Kahve falında hasta birinin ölüm haberini almak nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine alamet eder.

Kahve falında ölüme hazırlandığını görmek eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine inanılır.

Kahve falında annenin ölümünü duymak kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında ölümü haber vermek akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına yorulur.

Kahve falında birini ölüm döşeğinde görmek kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında kendi ölüm haberini almak sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin ölüm haberini görmek ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına işarettir.

Kahve falında ölüm haber duymak aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına yorulur.