Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçımı görmek

Kahve falında saçımı görmek hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, hayalkırıklığı yaşayacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçımı gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı hesaplayabilecek zamanınız olacak.

Kahve falında başkasını saçını yıkamak sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, diploma ve meslek sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçın döküldüğünü görmek hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, övgü dolu sözler işiteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz saç tokası görmek her zaman sevgi göreceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kendi saçını siyah görmek kudret ve destek olacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında kendi saçlarını görmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, ortalığın karışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saçları açık görmek sıkıntısından kurtulacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dolaşmış saçı açmak çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının saçını traş etmek çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına delalet etmektedir.