Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eğitim almak

Kahve falında eğitim almak fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, böylelikle yüzünün güleceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eğitim almak gördüyseniz:

  • İkna için, tekliflerinizi yenileyebilir, örneklerinizi çeşitlendirebilir veya yöntemlerinizi süsleyebilirsiniz.

Kahve falında ilçe milli eğitim müdürünü görmek yapacağı planların altüst olacağına, başkalarının özel hayatına karışıp sonrasında olayların kontrolden çıkmasına sebep olunacağı, işgüzar davranışlar ve sözler nedeni ile dışlanıp, yalnız kalınacağına işarettir.

Kahve falında milli eğitim bakanını görmek ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, bazı sorunların başgöstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eğitimli yılan görmek günahkâr olacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında eğitim yapan asker görmek kısmetlerin artacağına, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beden eğitimi öğretmenini görmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine rivayet eder.

Kahve falında eğitim vermek hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına inanılır.

Kahve falında eğitimli köpek görmek kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine inanılır.

Kahve falında eğitim görmek sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine işaret etmektedir.