Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski çamaşır makinesi görmek

Kahve falında eski çamaşır makinesi görmek Allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, kapandığı düşünülen meselelerin, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında eski çamaşır makinesi gördüyseniz:

  • Olayları dramatik hale getirerek sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında eski çamaşır makinesi görmek çareyi başka yerlerde arayacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine inanılır.

Kahve falında makinede çamaşır yıkamak yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, yatırımlarının kar getireceğine tabir olunur.

Kahve falında çamaşır makinesi taşımak gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına yorulur.

Kahve falında beyaz çamaşır makinesi görmek aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çamaşır makinesi bozulduğunu görmek arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çamaşır makinesinde yıkamak yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çamaşır makinesi satın almak yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına işaret eder.

Kahve falında merdaneli çamaşır makinesi görmek hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine yorulur.