Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kulağın kirini temizlemek

Kahve falında kulağın kirini temizlemek huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, çok huzurlu bir duruma geleceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kulağın kirini temizlemek gördüyseniz:

  • Evinizi, gayrimenkullerinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Kahve falında kulak kirini temizlemek hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, işlerinin çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında kulağın kirini temizlemek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kulağının kirli olduğunu görmek yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına, afiyette ve keyifte olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kulak kiri yemek maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, gamsız bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında kirli kulak görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına yorulur.

Kahve falında kulakta kir görmek sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında kulağını kirli görmek sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında kulağından kir aktığını görmek sorunlarının da çözüleceğine, Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına tabir olunur.