Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında etrafı sarılmak

Kahve falında etrafı sarılmak iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına delalet eder.

Kahve falında etrafı sarılmak gördüyseniz:

  • İşleri halledebilecek yetenekte kişi bulmakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında etrafı sarılmak yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına delalettir.

Kahve falında evin etrafını temizlemek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına işaret eder.

Kahve falında namaz kılarken etrafa bakmak rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına yorulur.

Kahve falında evin etrafında yeşillik görmek alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında etrafı yeşil görmek kişisel problemlerini çözeceğine, ağız tadı ile yaşanacağına işarettir.

Kahve falında kedinin etrafında dolaştığını görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evin etrafında asker görmek daha yüksek bir noktaya geleceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına alamet eder.

Kahve falında etrafı süpürmek çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, bu sayede iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına inanılır.