Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü kişinin hacca gittiğini görmek

Kahve falında ölü kişinin hacca gittiğini görmek işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine işarettir.

Kahve falında ölü kişinin hacca gittiğini gördüyseniz:

  • Çok istediğiniz bir şey gerçekleşir gibi olup, son anda durabilir.

Kahve falında ölü kişiyle hacca gitmek üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına işaret eder.

Kahve falında ölü kişinin hacca gittiğini görmek geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, kendine olan güvenini yitireceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş kişiyi hacca giderken görmek ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen kişinin hacca gittiğini görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir kişinin hacca gittiğini görmek yaşamın kolaylaşacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında bir kişiyi hacca yollamak şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Kahve falında ölen kişinin hacca gitmesini görmek zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen kişiyle hacca gitmek işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına delalettir.