Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının eve geldiğini görmek

Kahve falında arkadaşının eve geldiğini görmek bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşının eve geldiğini gördüyseniz:

  • Şiddetli bir geçimsizlik, bir kavga ya da benzeri bir şey meydana gelebilir.

Kahve falında arkadaşının eve geldiğini görmek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının ziyarete geldiğini görmek büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşlarının evine geldiğini görmek kazancının her geçen gün artacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine işaret eder.

Kahve falında eski erkek arkadaşının evine geldiğini görmek huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski arkadaşının geldiğini görmek çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının evine geldiğini görmek günahtan temizlenmeye, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına işarettir.

Kahve falında uzaktaki arkadaşının geldiğini görmek kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında asker arkadaşının geldiğini görmek iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına delalet eder.