Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dalak görmek

Kahve falında dalak görmek ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, geniş bir ev satın alacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya yorulmaktadır.

Kahve falında dalak gördüyseniz:

  • Çok parlak görünen yatırımlar göründüğü kadar cazip olmayabilir.

Kahve falında dana dalağı görmek yükseldikçe yükseleceğine, yaşadığı olayların kötü gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dalak ameliyatı olmak çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında hayvan dalağı görmek ön planda kalmayı sağlayacağına, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına işarettir.

Kahve falında dalak görmek içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına işaret eder.