Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın yüzük bulup takmak

Kahve falında altın yüzük bulup takmak sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, gözyaşının dineceğine ve falı kapatan kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, fal sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, hanenizde bolluk olacağına inanılır.

Kahve falında altın yüzük bulup takmak gördüyseniz:

  • Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve falında altın yüzük bulup takmak kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, üst üste birçok sorun yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında taşlı yüzük bulup takmak eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzük bulup takmak kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında altın bulup takmak yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına delalettir.

Kahve falında altın bilezik bulup takmak olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küpe bulup takmak yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, sakin giden yaşamının sarsılacağına işaret eder.

Kahve falında bilezik bulup takmak aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, haneye nifak gireceğine işarettir.

Kahve falında saat bulup takmak yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına rivayet eder.