Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş babasına çay vermek

Kahve falında ölmüş babasına çay vermek yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, moral bozukluğu yaşanacağına, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş babasına çay vermek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından ise, kafanız karışmaya başlıyor.

Kahve falında ölmüş babasına çay vermek zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş babaya çay vermek niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında babaya çay vermek sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil çay tarlası görmek yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına işarettir.

Kahve falında kırık çay bardakları görmek moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında bitkisel çay görmek uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çay ve kahve içmek yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, hayırlı yollara gireceğine, kazançlı işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında çaya limon sıkmak eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına inanılır.