Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş çek görmek

Kahve falında boş çek görmek işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, karlı ortaklıklara gireceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine delalet eder.

Kahve falında boş çek gördüyseniz:

  • Bazı konularda fazla ihtiyatlı davranıyor olabilirsiniz.

Kahve falında boş çek görmek yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına rivayet eder.

Kahve falında rahim filmi çektirmek günden güne sorunlarının artacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Kahve falında böbrek ağrısı çektiğini görmek işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dişini çektirmek ruhun ve kalbin rahat edeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine yorulur.

Kahve falında başkasının dişini çektirmek yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında alt azı dişini çektirmek kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, anne baba duası alınacağına alamet eder.

Kahve falında fotoğraf çekmek çektirmek zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının kopya çektiğini görmek geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına yorulmaktadır.