Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kot çanta görmek

Kahve falında kot çanta görmek içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kot çanta gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda sizi suçlamaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında kot çanta görmek kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında kot şort giymek sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kot pantolon satın almak yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına inanılır.

Kahve falında mavi kot elbise görmek iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına işaret eder.

Kahve falında yeni kot pantolon almak art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında yeni kot pantolon görmek ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi kot pantolon görmek hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, alım gücünü yitireceğine alamet eder.

Kahve falında kot etek giydiğini görmek olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.