Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insan memesi görmek

Kahve falında insan memesi görmek eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, önünü açacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına delalettir.

Kahve falında insan memesi gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdıkla karşılaşmak veya bağlantı kurmak bazı konulara yaklaşımınızı değiştirebilir veya aklınıza yeni şeyler getirebilir.

Kahve falında insan memesi görmek mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında memenin karardığını görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, onlar adına aç insanları doyuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında memeden süt fışkırdığını görmek güzel davetler alacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında başka birinin memesini görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında erkekte kadın memesi görmek öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine işaret eder.

Kahve falında kadının memesinden süt içmek karasızlık yaşayacağına, yaşamın belli bir düzene oturacağına yorulur.

Kahve falında memesini kesmek işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına delalet eder.

Kahve falında kadının memesini görmek engel tanımayan biri olacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına alamet eder.