Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında piramit görmek

Kahve falında piramit görmek her türlü yakarışının karşılık bulacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kendisini yıpratacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, size başarı getirecek adımlar atmanıza, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında piramit gördüyseniz:

  • Randevularınıza daha sadık olmanız gerekiyor.

Kahve falında piramit görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında piramitleri görmek aksiliklerin bu sayede aşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine inanılır.

Kahve falında mısır piramitlerini görmek nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında piramit yapmak diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mısır piramidi görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında piramite girmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan fal sahibinin alkışlanacak işler yapacağına delalet etmektedir.