Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında olaylar görmek

Kahve falında olaylar görmek kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında olaylar gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin ilerlemenizi engelleme veya durdurma eğilimi konusunda ikna olmuşa benziyorsunuz.

Kahve falında olay çıkarmak çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında olay görmek eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına rivayet eder.

Kahve falında terör olayları görmek aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında terör olayı görmek parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir olaydan kaçmak kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, üzüntüden sonra ferahlamaya inanılır.

Kahve falında esrarengiz olaylar görmek fal sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine rivayet eder.

Kahve falında olaylar görmek hidayete ereceğine, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına işaret eder.

Kahve falında yaşanmış bir olayı görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine delalettir.