Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okulların açıldığını görmek

Kahve falında okulların açıldığını görmek yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında okulların açıldığını gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan gerçeklerbulanık aklınızı netleştirebilir.

Kahve falında okulun açıldığını görmek rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine delalet eder.

Kahve falında okulların açıldığını görmek güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Kahve falında okul açıldığını görmek iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, dertlerin ve endişelerin son bulacağına inanılır.

Kahve falında gözleri açılmak büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine yorulur.

Kahve falında ayakkabının altının açıldığını görmek takdir edilen kişi olacağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine işarettir.

Kahve falında mezar açıldığını görmek işlerinde kara geçeceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine tabir olunur.

Kahve falında muskanın açıldığını görmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında açılmamış sigara paketi görmek neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına delalettir.