Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kamyon arkasından koşmak

Kahve falında kamyon arkasından koşmak ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında kamyon arkasından koşmak gördüyseniz:

  • Olayların üzerinde çok fazla durmayıp aşırı titiz davranmayın.

Kahve falında kamyon arkasından koşmak Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine yorulur.

Kahve falında kamyonun arkasına binmek özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında dolmuşun arkasından koşmak kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kızın arkasından koşmak ayrılığın sandığından da uzun olacağına, fal sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkasından koşmak ancak yılmayacağına, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin arkasından koşmak haneye bolluk ve bereketin dolacağına, dertleşerek moral bulacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş birinin arkasından koşmak uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tren arkasından koşmak sağlığının yerinde olacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına inanılır.