Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tellerden atlamak

Kahve falında tellerden atlamak sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, bir sebeple falı kapatan kişinin çok sinirleneceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında tellerden atlamak gördüyseniz:

  • Tarafsızlığınızı yitirmeyin.

Kahve falında tellerden atlamak başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına yorulur.

Kahve falında tel örgülerden atlamak az da olsa feraha çıkılacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dikenli telden atlamak gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine delalet eder.

Kahve falında telden atlamak iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında tel örgüden atlamak sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına rivayet eder.

Kahve falında dişe tel taktırmak rızkının çoğalacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine inanılır.

Kahve falında tel almak kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, makam edineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tel süpürge görmek bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına alamet etmektedir.