Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzünün yaralandığını görmek

Kahve falında yüzünün yaralandığını görmek fal sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüzünün yaralandığını gördüyseniz:

  • Olayları kişiselleştirmemelisiniz.

Kahve falında kendi yüzünü yara görmek iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kardeşinin yüzünde yara görmek elindekilerinin kıymetini bileceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine yorulur.

Kahve falında birinin yüzünü yara görmek onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, sağlık sorunlarının başgöstereceğine işarettir.

Kahve falında yüzü yaralanmak o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşının yüzünde yara görmek uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine inanılır.

Kahve falında başka birinin yüzünde yara görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına delalettir.

Kahve falında eli yüzü yara görmek gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, kısmetlerin azalacağına işaret eder.

Kahve falında bebeğin yüzünde yara görmek daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak fal sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine delalettir.