Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor dağ görmek

Kahve falında mor dağ görmek işlerinin hal yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, kazancında da artış meydana geleceğine, canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor dağ gördüyseniz:

  • İnisiyatif kullanmanız fark yaratmanızı sağlayabilir.

Kahve falında mor dağ görmek maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine rivayet eder.

Kahve falında mor renkli oda görmek çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında mor menekşe dikmek yeni iş fırsatları yakalayacağına, kısmetlerinin de kapanacağına tabir olunur.

Kahve falında mor eşofman görmek hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mor hediye almak dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mor dut yemek elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz ve mor lale görmek bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bacağında morluk görmek Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, rakiplerini mağlup edeceğine alamet eder.