Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elinin kınalı olduğunu görmek

Kahve falında elinin kınalı olduğunu görmek hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine işarettir.

Kahve falında elinin kınalı olduğunu gördüyseniz:

  • Gelişmeleri değerlendirmek için henüz çok erkendir.

Kahve falında başkasının ellerini kınalı görmek çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine alamet eder.

Kahve falında kendi ellerini kınalı görmek yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin eline kına yakmak atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına inanılır.

Kahve falında ellerinin kınalı olduğunu görmek işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve falı kapatan kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına delalet eder.

Kahve falında çocuğun eline kına yakmak ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına işarettir.

Kahve falında ölünün elinde kına görmek büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendi eline kına yakmak endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında sol elinde kına görmek mutlu ve hafif hissedeceğine, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına yorulmaktadır.