Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nehri görmek

Kahve falında nehri görmek eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, sağlığının yerine geleceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine yorulur.

Kahve falında nehri gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızı uygulamanıza veya isteklerinizi gerçekleştirmenize olanak tanıyabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında nehre atlamak hayırlı işler yapacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına inanılır.

Kahve falında sütlü nescafe görmek buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza delalettir.

Kahve falında neptün görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına delalettir.

Kahve falında münker nekiri görmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ne zaman öleceğini görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine yorulur.

Kahve falında çoruh nehrini görmek sağlığının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, zorluklarını aşacağına, onu mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine alamet eder.

Kahve falında nehre atmak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında nebe suresini okuduğunu görmek kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, rahatlayacağına yorulmaktadır.