Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saksıda görmek

Kahve falında saksıda görmek iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, kendisine ev alacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına yorulur.

Kahve falında saksıda gördüyseniz:

  • Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz.

Kahve falında saksıda toprak ve çiçek görmek kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saksıda canlı çiçek görmek verilen emeklerin karşılığını bulacağına, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saksı değiştirmek kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine işarettir.

Kahve falında saksıda rengarenk çiçek görmek rızkın genişleyeceğine, bu sayede fal sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında saksıda kırmızı gül görmek dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saksıda fide görmek mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saksıya biber dikmek moralinin düzeleceğine, konfor içinde yaşayacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saksılar görmek bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine tabir olunur.