Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kordon görmek

Kahve falında kordon görmek sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, zararların telafi edileceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kordon gördüyseniz:

  • Parasal olduğu kadar duygusal açılardan da şanlısınız.

Kahve falında kordonu kesilmemiş bebek görmek hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine delalettir.

Kahve falında bebeğin göbek kordonunu görmek dikkat çekeceğine, falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kordonsuz saat görmek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, fırsatların istenmeden harcanacağına alamet eder.

Kahve falında kordonlu bebek görmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına delalettir.

Kahve falında kol saat kordonu görmek düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kordon görmek amacına ulaşabileceğine, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu fal sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında bebeğin kordonunu kesmek yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, üzgün ve karamsar olacağına işaret eder.

Kahve falında bebek kordonunu kesmek gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine tabir olunur.