Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lavaş görmek

Kahve falında lavaş görmek ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, yönetici olacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına işarettir.

Kahve falında lavaş gördüyseniz:

  • Yeni bilgiler edinebilir, belli konularda tecrübelerinizi arttırabilir ya da tecrübeli kişilerden fikir alabilirsiniz.

Kahve falında lavaş yediğini görmek cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına işaret etmektedir.

Kahve falında lavaş ekmek görmek yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, küslüklerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında lavaş görmek zararların günden güne artacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında lavaş ekmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında lavaş almak kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına alamet eder.

Kahve falında sıcak lavaş ekmeği görmek çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında lavaş yapmak daha büyük adımlar atılacağına, saygınlığının artacağına delalettir.

Kahve falında lavaş ekmeği yemek yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına delalettir.