Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çift at görmek

Kahve falında çift at görmek başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çift at gördüyseniz:

  • Sorunları tırmandırırsanız, uzun süre tatzılıklar devam edebilir.

Kahve falında bir çift at görmek karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Kahve falında çiftleşen atlar görmek gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine inanılır.

Kahve falında atın çiftleştiğini görmek maddi durumunuzun düzeleceğine, bilgiyle donanacağına rivayet eder.

Kahve falında at çiftleştirmek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında çift kanatlı at görmek fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine rivayet eder.

Kahve falında çiftleşen at görmek gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine inanılır.

Kahve falında çift başlı at görmek mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine delalet eder.

Kahve falında atın çiftleşmesini görmek yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına tabir olunur.