Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çalgı görmek

Kahve falında çalgı görmek yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında çalgı gördüyseniz:

  • Bir yatırımın getirisi yüksek olabilir.

Kahve falında çalgı çalındığını görmek şansının kendinden yana olacağına, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında çalgı görmek büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, istediği makama geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çalgısız oynamak yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine, iftiraya uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında çalgıda oynamak hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üflemeli çalgı görmek maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında çalgısız düğüne gitmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çalgısız düğün görmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vurmalı çalgı görmek huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına işaret etmektedir.