Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında meslek görmek

Kahve falında meslek görmek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, huzurunu yerine getireceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine işarettir.

Kahve falında meslek gördüyseniz:

  • Ufak tefek gerilimler yaşansa da, kısa sürecek, takılmamalısınız.

Kahve falında eski mesleğini yapmak huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında meslek öğrenmek tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine yorulur.

Kahve falında meslek seçmek bunun keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında meslek sahibi olmak işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında mesleğini yapmak uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına işarettir.

Kahve falında meslek görmek alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında meslekte yükselmek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında olmak istediğin mesleği görmek falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine delalet eder.