Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iddiayı kaybetmek

Kahve falında iddiayı kaybetmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, bilgi ile donanacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına alamet eder.

Kahve falında iddiayı kaybetmek gördüyseniz:

  • Gerilime rağmen hayranlarınız artıyor olacak.

Kahve falında iddiayı kaybetmek maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına rivayet eder.

Kahve falında iddia görmek girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında iddia oynamak geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Kahve falında iddia oynadığını görmek sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iddia kazanmak çok hayırlı şeylere imza atacağına, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında iddiaya girmek tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bişi kaybetmek hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında gelin ayakkabısını kaybetmek onunla üzülüp, ağlayacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına işaret eder.