Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çingeneye para vermek

Kahve falında çingeneye para vermek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında çingeneye para vermek gördüyseniz:

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular ilgi bekliyor.

Kahve falında çingeneye para vermek işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çingene para vermek yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, yoksul için zenginliğe rivayet eder.

Kahve falında çingeneden para almak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında erkek çingene görmek büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, büyük başarılara işlere imza atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çingene kavgası görmek elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çingeneden korkmak pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, istediği herşeye kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı çingene görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine rivayet eder.

Kahve falında çingeneye ekmek vermek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine yorulmaktadır.