Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sofrada görmek

Kahve falında sofrada görmek hem birincilik hem de kazanç getireceğine, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, hakkını yedirtmeyeceğine, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında sofrada gördüyseniz:

  • Beklenmedik olaylar planları bozuyor gibi görünse de, amaçlarınızın daha kısa sürede gerçekleşmesinde rol oynayabilir.

Kahve falında sofrada ağlamak rahat bir döneme girileceğine, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sofra bezi çırpmak evlatlarından memnun olacağına, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sofra devirmek eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sofra duası okumak iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına alamet eder.

Kahve falında kalabalık yemek sofrası görmek her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, korkulan bir şeyin başa geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölüye sofra kurmak bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sofrada görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, istediği gibi yaşayacağına inanılır.

Kahve falında sofra duası yapmak iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine delalettir.