Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mermi görmek

Kahve falında mermi görmek daha fazla para kazanacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, falı kapatan kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mermi gördüyseniz:

  • Öz güveninizi arttıracak ya da dış görünüşünüz konusunda iyi hissettirecek şeyler yapmalısınız.

Kahve falında mermisi bitmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına işarettir.

Kahve falında vücuttan mermi çıkarmak her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine alamet eder.

Kahve falında elinde mermi görmek atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına yorulur.

Kahve falında mermi atmak maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, hayırlı haberler alacağına inanılır.

Kahve falında mermi sesi duymak çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, günden güne sorunlarının artacağına tabir olunur.

Kahve falında vücutta mermi görmek gelirini de büyük oranda arttıracağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında silah ve mermi görmek kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, işlerini düzene sokacağına tabir olunur.

Kahve falında silahla mermi atmak ailenin büyüyeceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına alamet etmektedir.