Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında makarna görmek

Kahve falında makarna görmek kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında makarna gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, sizi çok beğenen bir erkekle tanışabilir veya hoş vakit geçirebilirsiniz.

Kahve falında pişmiş makarna görmek ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, içebileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında peynirli makarna görmek yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında makarna toplamak çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine inanılır.

Kahve falında ev makarnası görmek işlerinin zarara uğrayacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında tencerede makarna görmek maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yoğurtlu makarna yapmak kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, üzücü, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına işarettir.

Kahve falında domatesli makarna yemek kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çok makarna görmek maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına delalet eder.