Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mağdur görmek

Kahve falında mağdur görmek elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, her zaman çok mutlu olacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine delalet eder.

Kahve falında mağdur gördüyseniz:

  • Karşılaşabileceğiniz rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar neler yapabileceğinizin ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir.

Kahve falında mağdur görmek sorunların ve engellerin biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına yorulur.

Kahve falında mağdur olmak yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine yorulmaktadır.