Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bakan görmek

Kahve falında bakan görmek mallarının eksileceğine, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, yıkılacağına, üzüleceğine, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine delalettir.

Kahve falında bakan gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle veya ilgi alanlarıyla tanışmanızı sağlayacak grup aktivitelerine katılabilirsiniz.

Kahve falında maliye bakanını görmek hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, başka alanlara yöneleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında fal bakan birini görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında bakanla konuşmak ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında pencereden bakan birini görmek döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına inanılır.

Kahve falında ekonomi bakanını görmek dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına inanılır.

Kahve falında tarım bakanını görmek kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında çalışma bakanını görmek talihin yüzlerine güleceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında içişleri bakanı görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına yorulmaktadır.