Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki el görmek

Kahve falında iki el görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, işinde büyük zaferler elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine delalettir.

Kahve falında iki el gördüyseniz:

  • Kendi kendinizi etkilemekten vazgeçmelisiniz.

Kahve falında denizde elle balık tutmak hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına tabir olunur.

Kahve falında elinde tabanca görmek hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında elinde kar görmek vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında bir insanın elini tutmak yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına alamet eder.

Kahve falında elinde kına yakılmış görmek sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, onlardan medet umacağına işarettir.

Kahve falında elinde orak görmek kişinin hayatından yana hayır bulacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında elinde altın küpe görmek bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, hastalıkların haneden uzak olacağına tabir olunur.

Kahve falında kuşu elinde tutmak dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına delalet etmektedir.