Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birine kahve vermek

Kahve falında ölmüş birine kahve vermek yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş birine kahve vermek gördüyseniz:

  • Ailenizde büyük bir sevinç yaşanması olasıdır.

Kahve falında kahve falına baktırmak onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok kahve görmek parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına işarettir.

Kahve falında türk kahvesi taşırmak falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağına rivayet eder.

Kahve falında çekilmiş kahve görmek özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına rivayet eder.

Kahve falında tencerede kahve yapmak maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, bu kararlara uyulacağına delalet eder.

Kahve falında kahve kusmak bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kahveci görmek yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, her zaman neşeli olacağına tabir olunur.

Kahve falında birisine kahve yapmak çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine inanılır.