Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşek olduğunu görmek

Kahve falında eşek olduğunu görmek büyük aksilikler yaşayacağına, saygınlık kazanacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında eşek olduğunu gördüyseniz:

  • Herkes birbirini eleştiriyor, şikayetlerde bulunuyor veya olumsuz yorumlar yapıyor olabilir.

Kahve falında eşek kavgası görmek fal sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine yorulur.

Kahve falında eşek sahibi olmak yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında eşekle odun taşımak hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, sorunların günden güne azalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşeğin doğurduğunu görmek kişinin muradına ereceğine, parasal krizler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşek üstünde birini görmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, yollarının açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşek olduğunu görmek kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında ağlayan eşek görmek aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Kahve falında eşek bağlamak işlerin yoluna gireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine rivayet eder.