Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bülbül görmek

Kahve falında bülbül görmek hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına inanılır.

Kahve falında bülbül gördüyseniz:

  • Kararınızı vermeden önce, duygularınızı sakin şekilde gözden geçirmeniz gerekiyor.

Kahve falında bülbül öldürmek mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bülbül sesi duymak problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü bülbül görmek onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bülbül yumurtası görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine delalettir.

Kahve falında bülbül tutmak çektiği zorlukların biteceğine, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına tabir olunur.

Kahve falında bülbül yuvası görmek cesaretini yeninden toplayacağına, yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında hint bülbülü kuşu görmek maddi olarak çok huzurlu olunacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bülbül sesi dinlemek sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine tabir olunur.