Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyükelçilik görmek

Kahve falında büyükelçilik görmek sevinçli haberler alınacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine işarettir.

Kahve falında büyükelçilik gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınız yükseliyor, aşk hayatınız veya sosyal yaşamınız renkleniyor.

Kahve falında büyük aptesini yapmak buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük kara örümcek görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına tabir olunur.

Kahve falında büyük çocuğunu küçük görmek iyi geçim halinde kalacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük çikolata yemek aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Kahve falında büyük cukur görmek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük bir sofrada yemek yemek kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, yükseleceğine işarettir.

Kahve falında büyük kaktüs görmek bedenen ve ruhen dinleneceğine, ele geçen kazancın günden güne azalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçan büyük kuşlar görmek mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, kendisini işine veremeyeceğine inanılır.