Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgilinin duş aldığını görmek

Kahve falında sevgilinin duş aldığını görmek zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, hayatının düzene gireceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, feraha ereceğine, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilinin duş aldığını gördüyseniz:

  • Bir anlaşma ya da bir ilişki ileride maddi durumunuzda değişiklik yapmanız anlamına gelebilir.

Kahve falında sevgilinin duş aldığını görmek gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına delalet eder.

Kahve falında birinin duş aldığını görmek üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eşinin duş aldığını görmek fal sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında sokakta duş aldığını görmek onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiğinin duş aldığını görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, iyilik görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasının duş aldığını görmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, daha rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Kahve falında başka birinin duş aldığını görmek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına işaret eder.

Kahve falında duş aldığını görmek berekete ve zenginliğe kavuşacağına, cesaret ve özgüven sahibi olacağına yorulur.